O NAS

Zadbaj z nami o jakość swojego życia.

Centrum Masażu i Rehabilitacji FIZJAN powstało przede wszystkim  z myślą o  osobach,  które  potrzebują  pomocy w pokonaniu ograniczeń fizycznych oraz dolegliwości bólowych, a także dzieci borykających się z różnymi wadami postawy. Ponadto w ofercie znajdą Państwo zabiegi relaksacyjne skutecznie niwelujące negatywne skutki nadmiernego napięcia emocjonalnego, które w dzisiejszych czasach są niestety bardzo powszechne.

Centrum prowadzone jest przez magister fizjoterapii, Annę Makowską, która nieustająco poszerza swoje kwalifikacje zdobywając międzynarodowe certyfikaty uprawniające ją do stosowania specjalnych metod terapii.

FIZJAN zlokalizowane jest na Osowej Górze w Bydgoszczy, w  starej przychodni  SALUS.  Gabinet  został  wyposażony w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, a kosmetyki stosowane do masaży posiadają najwyższą jakość. Gabinet dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych- posiada podjazd dla wózków, toaletę dla osób niepełnosprawnych oraz przestronną poczekalnię.

Centrum wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w poprawie swojego samopoczucia i jakości życia. Jesteśmy pewni, że bogatą wiedzą z zakresu fizjoterapii oraz ogromnym zaangażowaniem w prowadzoną rehabilitację możemy pomóc właśnie Tobie. Przyjdź i poczuj różnicę.